יעוץקריירה (1)

 ייעוץ ואימון קריירה

מה אתם רוצים לעשות בעוד 5, 10, 20 ו-30 שנה? מה תהיה המשמעות של הקריירה המקצועית שלכם? כמה כסף אתם צריכים? 

כמה כסף אתם רוצים? האם מוניטין, תהילה, כוח או שינוי החברה מניעים אותם? 

כיצד אתם רוצים לבלות את זמנכם ביומיום: בכתיבה, במפגש עם לקוחות, במחקר, בפיתוח טכנולוגיות ועוד? מה הכישרונות, המיומנויות והאפשרויות שלכם?


עכשיו ששקלתם את השאלות הללו, אתם מוכנים יותר לחקור את האפשרויות המתאימות ביותר עבורכם, לחיים ולקריירה. אימון קריירה נועד לאנשים המעוניינים לעסוק בעבודה העונה על שאיפותיהם וצרכיהם. הקריירה שלכם היא ההשקעה שלכם. השקעה שעולה במאמץ רב, זמן וכסף. הקריירה היא נכס שאתם יכולים לעשות בו שימוש כדי להפיק את המרב מחייכם, כך שכדאי לנהל אותה נכון, בדיוק כפי שתנהלו השקעה כספית. רוב האנשים אינם מתכננים את הקריירה שלהם, אלא פשוט נותנים לה להתגלגל. מדוע? פעמים רבות זה כיוון ואין לנו ראייה ברורה של מי אנחנו, מה אנחנו רוצים ולהיכן אנחנו רוצים ללכת. בין אם רק התחלתם או בעיצומה של הקריירה שלך, חשוב שתדעו מה אתם רוצים בסופו של דבר. גם אם היעד הסופי שלך משתנה מפעם לפעם, אתם זקוקים לכיוון בהיר כדי לנוע קדימה.


אימון ויעוץ לקריירה נועד עבור אנשים המעוניינים לעסוק בעבודה העונה על שאיפותיהם וצרכיהם.

אימון קריירה מיועד לאנשים המעוניינים להתקדם בעבודתם הנוכחית או להחליף אותה, לאנשים המעוניינים לגלות במה באמת הם רוצים לעסוק, לאנשים החוזרים לעולם העבודה, לאנשים הרוצים לעבור ממעמד של שכרי למעמד של עצמאי, ולכל אלה הרוצים לממש את יכולותיהם ולהגשים את שאיפותיהם המקצועיות והאישיות.

אני מלווה אותך בקבלת ההחלטות הנכונות בכל שלב של הקריירה מתוך ראייה כוללת ומקיפה. במהלך הייעוץ תוכלי לזהות את התפקיד הנכון, להבין את האתגרים ולהתגבר על המכשולים ולתרגם “יעדים גדולים” לצעדים קטנים וישימים. בנוסף אנו מסייעת  לך באיתור ערוצי חיפוש עבודה, כתיבת קורות חיים ומכתבי פניה,  ויצירת רושם מיטבי בראיונות עבודה.


הכי חשוב:  הקריירה שלך צריכה לשרת אותך ולא ההפך. כשמתכננים קריירה, חשוב קודם כול לתכנן את החיים.

מתכננים היום את השינוי של מחר!