אימוןמנהלים

ארגונים ומנהלים שפניהם לעתיד, נעזרים באימון ניהולי בשל סיבה אחת – זה עובד !

האם אתם מוצאים עצמכם נדרשים לתת מענה לציפיות שונות ולעיתים סותרות מצד גורמים שונים בסביבת העבודה שלכם? מרגישים  בשלים להתקדם לרמת הניהול הבאה? מעוניינים לפתח כישורי מנהיגות, ביטחון ומודעות עצמית? רוצים לשפר את יכולתכם להתמודד עם עימותים ופוליטיקה ארגונית? להשיג יעדים ספציפיים? לשפר מיומנויות תקשורת? לשפר ביצועים ולנהל את זמנכם? לקבל החלטות טובות יותר? לאזן טוב יותר בין קריירה לחיים אישיים?

מנהלים  נדרשים להשתמש במגוון דרכי התייחסות ופעולה, סגנונות מנהיגות וכלים כדי להשיג יעדים ולהצליח בתפקידם. אימון מנהלים יסייע לך במציאת הדרך הנכונה לנהל, להוביל ולהשיג את יעדיך באופן התואם את אישיותך וערכיך.

תחומים בהם עוסק האימון:

כישורי הנהגה עצמית והנהגת אחרים, כניסה נכונה לתפקיד חדש, פיתוח ייעוד וחזון, בנייה ויישום של תכנית פעולה להשגת יעדים, קבלת החלטות ויישומן, שכלול מיומנויות תקשורת וכישורים בינאישיים, תכנון, התארגנות וניהול זמן, הבנת הפוליטיקה ארגונית והתנהלות בה, התמודדות עם מתחים ולחצים והעלאת החוסן האישי, התמודדות אפקטיבית עם קונפליקטים, העלאת המודעות העצמית להתנהגויות אישיות ומקצועיות, איזון חיים עבודה, פיתוח וקידום הקריירה.

בין הלקוחות המגיעים לאימון ניהולי נמצאים:

מנהלים בכירים המעוניינים להטמיע חזון, מומחים מקצועיים שהפכו למנהלים, מנהלים שרוצים לשפר את יכולת המנהיגות שלהם, טאלנטים המיועדים לקידום ומעוניינים לשפר את יכולת ההשפעה וכישורי התקשורת הבינאישית, מומחים טכנולוגים שרוצים לשפר את היכולת לקדם ולקבל תמיכה ברעיונותיהם, נשים מנהלות הרוצות להצליח ולהתקדם בסביבה 'גברית', מנהלים בתחילת דרכם המעוניינים לפתח מיומנויות ניהול ויכולת מנהיגות, מנהלים וותיקים המרגישים שחוקים ומעוניינים להתחדש ולהתרענן, מנהלים המתמודדים עם קושי באיזון עבודה משפחה חיים, מנהלים המעוניינים להוביל שינוי משמעותי בארגון שלהם או להתמודד עם שינוי ארגוני שנכפה עליהם, מנהלים המתמודדים עם סביבה פוליטית מורכבת ומעוניינים לשכלל את יכולת ההשפעה שלהם, אנשים הבשלים להתקדם לרמה הבאה אבל תקועים בשל קושי במיומנות פוליטית, כישורים חברתיים ויכולות השפעה ושכנוע, 'מנהלים שעשו קפיצה ניהולית' לתפקיד בכיר וצריכים לסגל דרכי חשיבה ופעולה המתאימות לתפקיד החדש, מנהלים שעברו בין ארגונים – למשל, מפיקוד בצבא לניהול באזרחות, מסטארט אפ לחברה גדולה ועוד.

מה מייחד אותי כמאמנת?

אני מאמנת ויועצת למנהלים בכירים, מנהלי ביניים ומנכ"לים מזה למעלה מעשרים וחמש שנה. אני מביאה איתי לאימון ידע וניסיון בניהול, היכרות מקיפה ומעמיקה עם העולם הארגוני במגוון ארגונים עסקיים, ציבוריים, ממשלתיים ומלכ"רים ויכולת מוכחת כפסיכולוגית ארגונית ומאמנת.

אימון ניהולי יאפשר לך:

  • לפתח אסטרטגיות ייחודיות, עוצמתיות ומעשיות להצלחה.
  • להאיץ את ההצלחה שלך בדרך נוחה, חסכונית ותחת חיסיון.
  •  להצליח בתפקידך ולהתפתח כאדם ומנהיג המשפיע על אחרים.